Dziś jest: Poniedziałek 22 stycznia 2018, imieniny: Anastazji

25-08-2015

WAKACJE W GKK

Koniec roku szkolnego już za nami i czas na odpoczynek . Dzieci , które nie mają  okazji wyjechać ze swoich miejscowości długo oczekiwane wakacje  mogą spędzić w  świetlicach wiejskich , które przygotowały dla nich  ciekawy program zajęć .  Każda ze świetlic powitała wakacje w indywidualny ale  wyjątkowy sposób.  Wycieczki, ogniska dyskoteki  to tylko niektóre z przygotowanych przez instruktorki oraz opiekunki świetlic atrakcje. W zajęciach i imprezach wakacyjnych  mogą uczestniczyć także dorośli tak jak miało to miejsce w Dreżewie.  Wspólny mecz piłki nożnej oraz ognisko z kiełbaskami  było świetną okazją do integracji oraz wspólnej zabawy mieszkańców.

W Skrobotowie wspólne gry i zabawy zarówno w świetlicy jak i na świeżym powietrzu.

Cerkwica natomiast już w pierwszych dniach wakacji zorganizowała m. in. Wycieczkę rowerową nad morze, mecz piłki nożnej na orliku przy szkole. Dla starszych dzieci bez wątpienia wielką atrakcją była jednak noc horrorów zorganizowana przez instruktorki świetlicy z 2.07 na 3.07 .

W  świetlicy w Karnicach odbywają się wszelkiego rodzaju rozgrywki od piłki , badmintona po bardziej rozwijające myślenie- szachy.