Dziś jest: Wtorek 23 stycznia 2018, imieniny: Ildefonsa i Rajmunda

28-06-2012

SPRAWOZDANIE Z DNIA EUROPEJCZYKA - EURO 2012

Jak co roku w naszej szkole obchodzimy ,,Dzień Europejczyka'', co roku inaczej. Staramy się je urozmaicać . Była prezentacja państw, zabytków , historii, degustacja potraw europejskich.
W zeszłym roku Europejczyków zachęcaliśmy do odwiedzenia naszego kraju polskimi piosenkami z gatunku: disco polo, piosenki biesiadnej.
 Staramy się być na czasie z nowoczesną Europą. Dlatego, w tym roku ze względu na organizację Mistrzostw Europy w Polsce,w piłke nożną naszym przybyłym gościom europejczykom zaprezentowaliśmy nasze tańce narodowe w wykonaniu klas najmłodszych, znane pląsy w wykonaniu klas starszych i największym uznaniem cieszyły się hity polskie związane z ,, EURO 2012''.
Celem tej imprezy było przede wszystkim zintegrowanie młodzieży, umiejętność wspólnego śpiewania, wspólnej zabawy, wykrywaniu talentów muzycznych (śpiew, taniec).
Uczniowie z wielkim zaangażowaniem, emocjonalnie podchodzą do prezentacji swoich dokonań.
Była szalona zabawa podczas "Dnia Europejczyka'' w naszej szkole. Jest to już tradycją, że świetnie się bawimy i co roku mamy zaskakujące pomysły warte obejrzenia.